זה קרה לא מזמן. עם החברה שלי אנחנו מכירים כבר 3 שנים. אנחנו חברות מאוד טובות ועושות הכל ביחד: טיולים, שופינג, פגישות עם חברים, נוסעים לים…ומאותו היום התחלנו גם לעשות דברים יותר מעניינים. איך זה קרה? יום אחד ביקרתי אצלה וישבנו דיברנו על כל מיני דברים. אז החלטנו לשתות קצת יין ודי מהר בלי לשים לב, כבר היינו שיכורים. השיחה שלנו כבר גלשה לנושאי סקס והיא סיפרה לי על מפגשים אינטימיים שלה. היה לה מה לספר, היא הייתה בחורה מאוד יפה ומושכת. היא סיפרה את זה עם כל כך הרבה אנרגיה וכל כך הרבה פרטים שיכולתי לבנות תמונה שלמה בראש שלי. זה גרם לי להרגיש התרגשות קלה בין הרגליים וככל ששמעתי יותר מהסיפורים שלה הרגשתי איך התחתונים שלי נרטבים. תפסתי את עצמי על מחשבה שאני מתחרמנת יותר ויותר, אבל כבר לא מהסיפורים שלה, אלה בגלל השדיים הגדולים שלה שהיו צצות מתחת לחלוק הורוד שלה.

כמה דקות אחרי זה הצעתי לה להתמזמז ביחד, חשבתי שהיא תסרב, אבל היא ממש לא הייתה נגד. נשכבנו על המיטה שלה והתחלנו להתנשק. היא התחילה לרדת למטה וללקק את הצוואר שלי ואוזניים. אלא היו המקומות הרגישים שלי ובגלל זה כמעט ישר איבדתי את הראש. התענוג שהיא נתנה לי היה כל כך חזק שלא יכולתי ולא להחזיר לה. נשכבתי עליה והתחלתי ללקק את הצוואר שלה ואז ירדתי אל הפטמות שלה. לא היה לי ניסיון בזה, אבל ניסיתי כמה שיותר לענג אותה. זה היה נראה שהיא אהבה את מה שעשיתי, הרגשתי שהפטמה שלה התקשה והיא התחילה להוציא גניחות קלות. אז הורדתי יד למטה והכנסתי אותה לתחתונים שלה. הם היו מאוד רטובות והרגשתי שהכוס שלה רועד.

התחלתי ללטף את הדגדגן שלה, זה היה מחרמן אותי לא פחות ממנה. אז היא הורידה את התחתונים שלי ופתחה את הרגליים שלי. אז היא ירדה למטה ונצמדה עם הפנים על הכוס שלי והתחילה ללקק. זה היה פעם ראשונה שמישהו היה מלקק את הכוס שלי. די מהר קיבלתי את האורגזמה שלי, היא הייתה מאוד חזקה ולא רציתי שזה יגמר. אז היא קמה מהמיטה ופתחה מגירה, להפתעתי היא הוציאה דילדו ענק. בחיים לא הייתי חושבת שיש לה צעצועים כאלה, אבל הייתי שמחה שיש. היא חזרה למיטה והמשכנו את המשחקים שלנו. למרות שהיה לה דילדו ביד עם המשיכה ללטף את הכוס שלי עם היד. סגרתי את העיניים בהנאה והתחלתי לגנוח. אז הרגשתי זין ענק נכנס לתוך הכוס שלי. לא שזה היה כואב, אבל לא הייתי מוכנה לזה. היא התחילה לזייו אותי כאשר עם כל תנועה היא מגבירה מהירות.

באותו מפגש אינטימי קיבלנו אין סוף אורגזמות אחת מהשניה. הייתי בשמיים ובלי כוחות. נרדמנו ישר על המיטה. התעוררתי במיטה שלה בבוקר. בהתחלה חשבתי שכל זה היה רק חלום, לפי החיוך של החברה שלי שבדיוק נכנסה לחדר, הבנתי שזה לא ככה.

סקס עם חברה